Privatumo politika

Informacijos rinkimo tikslas - Manomeskeres.lt yra skelbimų portalas skirtas pirkti, parduoti bei keistis žvejybine įranga, kur vartotojai tarpusavyje bendrauja tiesiogiai, todėl puslapis gali pilnavertiškai veikti tiktai išsaugodamas bei kaupdamas informaciją apie savo vartotojus bei jų transakcijas.

Prisijungdamas prie šio puslapio, kiekvienas vartotojas patvirtina, kad sutinka su šia Privatumo Politika:

- Visa vartotojo informacija yra laikoma paslaptyje bei saugoma nuo neteisėto panaudojimo. Be vartotojo sutikimo ji gali būti atskleidžiama tik įgaliotoms institucijoms ir tik įstatymų numatytais atvejais bei tvarka.
- Išsiregistravusių narių duomenys yra saugomi duomenų bazėje 3 mėnesius.
- Manomeskeres.lt svetainės valdytojas įgyja teisę savo nuožiūra naudoti visą portale paskelbtą informacija, tame tarpe ir  skelbimų nuotraukas bei aprašymus.
- Apie kiekvieną registruotą vartotoją yra renkama ši informacija: Vartotojo vardas, vartotojo nuotrauka arba jo profilio paveikslėlis, el. pašto adresas, miestas, registracijos data, paskutinio apsilankymo data.
- Apie kiekvieną puslapio lankytoją yra renkama ši informacija: IP adresas, apsilankymo data bei laikas, aplankytų puslapių nuorodos bei sesijos ID.
- Tam, kad galėtume teikti pilnavertes bei kokybiškas paslaugas, Manomeskeres.lt svetainėje naudojame slapukus (cookies). Naudojantis svetaine nepakeitus slapukų nustatymų, mūsų slapukai bus įrašyti į Jūsų įrenginį. Tačiau naršyklės slapukų nustatymus galima bet kada pakeisti. Perspėjame, kad slapukų naudojimo apribojimas  gali turėti įtakos kai kuriems svetainės funkcionalumams.
- Manomeskeres.lt pasilieka teisę be išanksitnio perpėjimo papildyti bei keisti Privatumo Politiką.