Taisyklės

Manomeskeres.lt taisyklės

Kiekvienas manomeskeres.lt vartotojas, prisiregistruodamas svetainėje patvirtina, kad yra susipažinęs su pardavimo svetainėje sąlygomis bei Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.

- Svetainė skirta tik asmeniniams skelbimams. Perpardavinėjimas bei komercija - nepageidaujami, išskyrus rankdarbių bei savadarbės įrangos gamintojus, bei teikiančius paslaugas žvejams.

- Leidžiamos prekės: žvejybinė įranga ir elektronika, apranga, stovyklavimo įranga bei apranga, valtys bei valčių įranga, su žvejyba susiję rankdarbiai bei rankų darbo žvejybinė įrangą, žvejybinės paslaugos. Visos kitos prekės gali būti skelbiamos forume.

- Draudžiamos prekės: neleistiniems žvejybos būdams ar brakonieriavimui skirta įranga. Padirbtos arba be prekės ženklo turėtojo sutikimo pagamintos prekės.

- Narys, paskelbdamas skelbimą manomeskeres.lt puslapyje patvirtina, kad nepažeidžia jokių intelektinių ar turtinių trečiųjų šalių teisių, susijusių su jo parduodama preke ar paslauga, o taip pat suteikia teisę Manomeskeres.lt svetainės valdytojui savo nuožiūra naudoti jo skelbimų turinį.

- ManoMeskeres.lt nėra aukcionų - kiekvienas skelbimas turi turėti fiksuotą kainą, o skatinimai parduoti tam, kas pasiūlys didžiausią kainą yra nepageidaujami. Derėtis, žinoma, galima ir netgi reikia!
- Jei norima parduoti ne vieną daiktą, jie turėtų būti išskaidomi į atskirus skelbimus - taip tik padidėja galimybė parduoti. Tačiau jei keli daiktai sudaro komplektą, galima jį talpinti į vieną skelbimą nurodant bendrą komplekto kainą.

- Produkto aprašymai turi būti išsamūs. Antraštės ar prekės aprašymo laukeliai negali būti palikti su vienu simboliu, žodžiu ar tušti.

- Seksizmas, rasizmas, agresija bei kitoks įžeidžiantis turinys čia nepageidaujamas.

Reikalavimai nuotraukoms:

- Nuotraukoje neleidžiama be parduodamos prekės talpinti logotipus ar reklamą, išsyrus nedidelius ženkliukus ar užrašus, nurodančius nuotraukos savininką ar autorių.

- Čia skelbti galima tik tas nuotraukas, kurių autorystės teisė priklauso jums aba nuotraukos autorius tokią teisę yra jums suteikęs. Tai reiškia, kad internete surastų nuotraukų naudojimas - draudžiamas.

- Jei nuotraukoje yra matomi žmonės, skelbdami tokią nuotrauką patvirtinate, kad esate gavę visus reikiamus nuotraukoje matomų žmonių sutikimus.

- Nuotraukas rekomenduojame oriantuoti vertikaliai - aukštose nuotraukose meškerės matosi geriau, nei plačiose.

- Pirmoje prekės nuotraukoje turi matytis visa prekė. Nuotraukos negali būti tamsios ar neryškios. Rekomenduojame prekes fotografuoti prie gero apšvietimo ant šviesaus, vienalyčio fono.

- Nuotraukų dydis yra ribojamas iki 5 MB.

ManoMeskeres.lt komanda pasilieka  teisę be išankstinio perspėjimo keisti, redaguoti, pašalinti visą ar dalinai šių taisyklių neatitinkantį skelbimą. O taip pat įspėti, sustabdyti narstę ar išregistruoti tokį skelbimą įkėlusį vartotoją.

Dėl komercinio bendradarbiavimo ir reklamos svetainėje susisiekite su mumis: info@manomeskeres.lt

Manomeskeres.lt atsakomybė

- Manomeskeres.lt neatsako už svetainės vartotojų ar kitų trečių šalių skelbiamą turinį. Nepaisant to, mes dedame visas pastangas, kad mūsų svetainėje skelbiama informacija būtų pastoviai stebima bei moderuojama. Jei vis tik pastebėjai Tavo nuomone netinkama ar kitų teises pažeidžiantį turinį, nedelsiant pranešk mums.

- Manomeskeres.lt suteikia tik technines priemones, įgalinančias pirkėjus bei pardavėjus bendrauti bei sudaryti sandorius tarpusavyje, tačiau Manomeskeres.lt neprisiima atsakomybės už parduodamų prekių, paslaugų, įvykusių ar neįvykusių sandorių kokybę ar patirtus nuostolius bei neprisiima įsipareigojimo tarpininkauti sprendžiant pirkėjų ir pardavėjų ginčius. Nepaisant to, mes dedame visas pastangas, kad užtikrinti svetainėje saugią bei patikimą aplinką, tad jei kyla nesklandumų, kurių nepavyksta išpręsti gražiuoju, pranešk mums, mes pasistengsime Tau padėti.

- Manomeskeres.lt neprisiima atsakomybės už galimus svetainės vartotojų patirtus nuostolius, kilusius dėl techninių problemų svetainėje.